Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 1 podręcz

Nauka, wiadomości, potrzeba.. wszystko to jest kompetencją życia. Nauka adekwatnie ...